قفل های دیجیتال در مدل ها و اشکال مختلفی در بازار موجود هستند که هر یک ویژگی خاص خود را دارند، اما انتخاب یک قفل دیجیتال مناسب و با دوام کار ساده ای نیست به همین دلیل در این نوشته قصد داریم بهترین مدل های قفل هوشمند را به شما معرفی نماییم.

قفل SCHLAGE

بدون شک میتوان بهترین قفل الکترونیکی موجود در بازار را قفل SCHLAGE معرفی کرد، این قفل قابلیت نصب ساده ای دارد و همچنین استفاده از آن برای کاربران ساده است. این مدل قابلیت نصب به سیستم اتوماسیون خانگی و همچنین تلفن هوشمند را دارد.

قفل ULTRALOQ

بکی دیگر محبوب ترین قفل های سال ۲۰۱۹ دستگیره ULTRALOQ است، محبوبیت این قفل بیشتر به دلیل سنسور اثر انگشت آن است که در مدت زمان زیر ۱ ثانیه اثر انگشت قرد را شناسایی میکند. همچنین این قفل ها قابلیت ثبت و نگهداری بیش از ۱۰۰ اثر انگشت را دارند.

قفل yucca

قفل های yucca یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین قفل های موجود در بازار است که امکان دسترسی بدون کلید، دسترسی به وسیبله اثر انگشت و همچنین امکان گزارش گیری را برای کاربران فراهم میکند.

قفل سامسونگ

بدون شک بروز ترین و مدرن ترین قفل های جهان از این برند هستند و این شرکت کره ای اقدام به ساخت و تولید انواع قفل ها با انواع دسترسی ها کرده است، میتوان انواع قفل ها با دسترسی رمز، کارت، اثر انگشت، تلفن همراه و تشخیص چهره را در محصولات این شرکت یافت.

قفل YALE

این شرکت هم همواره سعی کرده است که محصولات امنیتی با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه نماید. و در عین حال دسترسی راحت و ایمنی را برای کاربران و مصرف کنندگان محصولات خود ایجاد نماید. در مقالات بعدی بیشتر در رابطه با انواع قفل های دیجیتالی و بهترین مدل های صحبت خواهیم کرد.