ویژگی های امنیتی

وقتی که می خواهید از یک قفل هوشمند برای محافظت از منزل خود استفاده کنید به ویژگیهای اضافی امنیتی آن دقت کنید. بعضی قفل ها در داخل سیستم خود دارای یک آلارم امنیتی هستند که وقتی کسی بخواهد به زور در را باز کند یا به قفل آسیب برساند آلارم به صدا درمی آید. این قفل ها دارای ویژگی شخصی سازی تنظیمات قفل دیجیتال هستند و دیگر شما نگران باز یا بسته شدن درب منزل خود نخواهید بود.

دسترسی آسان

وقتی درب منزل را با استفاده از موبایل خود باز و بسته می کنید خیلی کارها آسان تر می شود و این چیزی است که شما به دنبال آن هستید. وقتی موبایل شما شارژ ندارد یا فراموش کرده اید که باتری قفل را تعویض کنید پشت درب منزل نخواهید ماند.

این قفل ها دارای صفحه ی لمسی و صفحه کلید دستی برای موقعیت های این چنینی هستند و دیگر شما نگران بیرون ماندن و باز شدن درب نخواهید بود. دسترسی دادن به مهمانانی که زیاد به منزل شما تردد می کنند بسیار راحت است و شما با ایجاد یک کد برای آنها می توانید این کار را انجام دهید و نیازی نیست که کلید جدیدی بسازید یا از آنها بخواهید تا برنامه ای را بر روی موبایل خود نصب کنند.

قابلیت های از راه دور

با نصب یک قفل هوشمند شما به آرامش خواهید رسید زیرا در هر زمان و هر مکان می توانید قفل را چک کنید. قبل از اینکه قفل هوشمند را خریداری کنید حتما به ویژگی های از راه دور آن توجه داشته باشید. بسیاری از قفل ها به یک مرکز وصل می شوند تا شما بتوانید از طریق موبایل یا وای فای با دستگاه های هوشمند دیگر ارتباط برقرار کنید.

عمر باتری

ممکن است شما با خود بگویید که چرا باید از یک مرکز برای اتصال به قفل هوشمند استفاده کرد و تنها وای فای به کار نمی آید؟ دسترسی مداوم به وای فای عمر باتری را کاهش می دهد. یک سری از قفل های هوشمند با بلوتوث یا تکنولوژی Zwave کار می کنند.

این سیستم مصرف باتری را کاهش می دهد و با استفاده از یک مرکز با وای فای (و برعکس) ارتباط برقرار می کند و دستورها را صادر می کند. تمام قفل ها دارای آلارم هستند و در صورتی که شارژ باتری خیلی کم باشد به صدا در می آیند؛ ولی پیشنهاد ما به شما اینست که هر سال باتری دستگاه خود را تعویض کنید.

ضمانت نامه ی سازنده

شما می خواهید قفلی را انتخاب کنید که ضمانت نامه ی معتبری داشته باشد. شرایط این ضمانت نامه بر روی بسته بندی و یا سایت تولید کننده موجود است. بعضی قفل ها دارای سه سال ضمانت خدمات مکانیکی هستند. برای اطلاع از ضمانت نامه ی قفل دیجیتال خود با خدمات مشتری تماس بگیرید.