همه افراد در زندگی خود اشیا گران بها و ارزشمندی دارند که دوست دارند از آنها نکهداری کنند. اشیا گران بهایی مانند جواهرات و اسناد مهم نیاز به نگهداری بیشتر و جایی برای نگهداری دارند.

یکی از وسایلی که با استفاده از آنها دیگری نیازی نیست نگران امنیت وسایل ارزشمندتان باشید، سیف باکس ها هستند. این وسیله در ابعداد و اندازه های کوناگونی یافت میشوند، همچنین برای استفاده از انها نیازی  نیست نگران قیمت باشید، میتوانید با هر بودجه ای سیف باکس مناسبتان را بیابید.

این وسیله جای خیلی کمی را اشغال میکند و از آنجایی که در مقایسه با گاو صندوق جای کمی را اشغال میکند میتوان آن را در هر جایی به راحتی فیکس کرد و استفاده نمود.

سیف باکس ها بدنه خیلی مقاومی دارند که از فولاد ساخته شده است و به راحتی نمیتوان بدنه آن را شکسته و به آن دسترسی داشت، این گاوصندوق ها از نوع دیجیتالی هستند و برای باز و بسته شدن از کدهای دیجیتال و رمز استفاده میکنند.

 

انواع سیف باکس

 

این وسیله انواع مختلفی دارد که هر یک از آنها دسترسی مختلفی هم دارند، دسترسی های مختلفی در این دستگاه ها به صورت قفل دیجیتال است و میتوانند، انوا مختلفی مانند رمزی و اثر انگشتی باشند، به هر حال از هر یک از این دسترسی ها که استفاده کنید، نیازی به حمل کلید های دردسر ساز نیستید و لازم نیست نگران باشید که کلید هایتان را جا گذاشته اید یا آن را گم کرده اید و افراد دیگر با پیدا کردن آن میتوانند درب گاو صندوق را باز کنند.

 

آیا کوچک و سبک بودن سیف باکس باعث دزدیده شدن راحت آنها میشود؟

 

شاید در نگاه اول تصور کنید که سیف باکس ها کوچک هستند و سارقان به سادگی میتوانند آنها را بدزدند و جابه جا نمایند، اما تولید کنند گان این محصول فکر اینجا را هم کرده اند و برای جلوگیزی از سرقت این محصول، آنها را طوری طراحی کرده اند که میتوان به سادکی به کمد یا دیوار با استفاده از پیچ های مخصوصی متصل کرد و سارقان تا زمانی که به داخل گاو صندق دسترسی نداشته باشند نمیتوانند درب ان را باز کنند. به این دلیل که پیچ ها داخل گاو صندوق قرار دارند.