باشگاه های خود را به سیستم قفل دیجیتال مجهز کنید تا در میان همه ی باشگاه ها بدرخشید

بهترین سیستم قفل باشگاه های امروزی سیستم دیجیتال می باشد

قفل های دیجیتالی سیستم ایده آل امنیتی برای قفل کردن کمدهای باشگاه ها می باشد. با استفاده از این سیستم دیگر نگران گم کردن کلیدهای خود نباشید و دیگر از شکسته شدن درب کمدها، به زور باز شدن آنها و یا دزدی از کمدها خبری نیست.

سیستم های قفل دیجیتال چگونه کار می کنند؟

کسانی که در باشگاه از این کمدها استفاده می کنند معمولا از یک کد برای باز و بسته کردن کمدهایشان استفاده می کنند. آنها می توانند با اطمینان کامل وسایل خود را حین تمرین در این کمدها بگذارند و حتی بعد از تمرین هم اسموتی میل کنند و لذت ببرند.

وقتی آماده ی رفتن شدند خیلی راحت رمز کمد خود را وارد می کنند و وسایل خود را بر می دارند. در این مرحله، کمد به صورت اتوماتیک برای دیگران در دسترس قرار می گیرد و برای نفر بعدی رمز جدیدی داده می شود.

آیا کسی رمز خود را فراموش کرده است؟ آیا یکی از کمدها چند روز قفل مانده است؟ به عنوان مدیر سیستم، شما می توانید که کد فعلی کمد را بررسی کنید و یا کد جدیدی برای دسترسی به کمد قرار دهید.

به کارمندان و ورزشکاران باشگاه تجربه ی بهتری را هدیه بدهید

با استفاده از سیستم قفل دیجیتال در باشگاه دیگر نیازی نیست که افراد قفل های خود را بیاورند و یا به دنبال کلید کمدها بگردند؛ و دیگر نگران دزدیده شدن وسایل خود نیستند.

علاوه بر این، کارمندان شما زمان بیش تری برای پذیرایی از مهمانان در پذیرش فرصت خواهند داشت دیگر با مشکلات کمدها سر و کله نخواهند زد.
امروزه، سیستم قفل های دیجیتال در اکثر باشگاه های مدرن و پیشرفته و مراکز ورزشی استفاده می شوند و باعث جذب مشتریان بیش تر نیز می شوند.