یکی از تکنولوژی های جدید که در سال های اخیر استفاده از آنها محبوبت زیادی پیدا کردده است، استفاده از چشمی دیجیتال در کنار استفاده از قفل هوشمند این روز ها تبدیل به یکی از ملزومات مدرن و هوشمند سازی ساختمان ها است.

استفاده از چشمی درب دیجیتال این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بدون این که جلوی در خانه بیاید از همان جایی که نشسته اید وقایعی که بیرون از خانه رخ میدهند را تحت نظر داشته باشید.

پس از اینکه چشمی هوشمند را روی درب آپارتمانتان نصب میکنید، این محصول به طور شبانه روزی از محوطه بیرونی خانه شما تصاویر با کیفیتی را ضیط میکند، استفاده از این محصول شما را بی نیاز از استفاده از دوربین های امنیتی میکند. در ادامه برخی از مزایا استفاده از چشمی های درب دیجیتال را توضیح میدهیم.

۱- امکان کنترل از راه دور

تفاوتی نمیکند که در خانه حضور داشته باشید یا نه، این محصول در همه ساعات شبانه روز تصاویر با کیفیی از محوطه خارجی خانه ضبط میکند و میتوانید از هر جای دنیا با اتصال به اینترنت و از طریق تلفن هوشمندتان وقایع بیرون خانه را رویت نمایید.

۲- تماس با تلفن همراه

سیستم این چشمی ها به صورتی طراحی شده است که پس از فشرده شدن زنگ، چشمی با گوشی ازتباط برقرار میکند و میتوانید تصاویر فردی که پشت درب حضور دارد را مشاهده نمایید.

۳- امکان ضبط پیغام مراجعه کنندگان

چشمی دیجیتالی دارای حافظه داخلی است که زمانی که فردی تا درب خانه شما می آید میتواند پیغام خود را برای شما ضبط کند تا بعدا بتوانید این پیام را گوش کنید.

۴- باطری چشمی دیجیتال

انرژی مورد نیاز برای عملکرد صحیح چشمی های دیجیتال توسط دو باتری قلمی تامین میشود و برای استفاده از آنها نیازی به سیم کشی و متصل کردن آنها به منبع برق مستقیم نیست.