Project Description

هوشمند سازی ساختمان را به ما بسپارید

Belle Glade, Florida

هوشمند سازی خانه به معنای بکار گیری تجهیزات هوشمند و استفاده از تکنولوژی های جدید به ساختمان برای بهبود و راحت شدن زندگی افراد است، از تکنولوژی های مختلفی به این منظور و به منظور برقراری رفاه و امنیت برای افرادی که در یک مکان زندگی میکنند وجود دارد، تجهیزاتی همچون قفل های دیجیتالی و قفل های هوشمند که امکانات و مزایای زیادی را برای افرادی که در خانه زندگی میکنند فراهم میسازد.

در پروژه های انجام شده توسط این شرکت سعی کرده ایم که کیفیت و استفاده از محصولات متنوع را در نظر داشته باشیم.

این روزها چه بخواهیم و چه نخواهیم، استفاده از تجهیزات هوشمند در ساختمان ها تبدیل به یکی از ملزومات برای تامین امنیت و آسایش افراد است.برخی افراد ار این تجهیزات جهت تبدیل کردن ساختمان به ظاهری زیبا و ظاهری لوکس انجام میدهند.

چه بخواهیم و چه نخواهیم هوشمند سازی ساختمان ها در حال تبدیل به یک جزء جدایی ناپذیر از کارهای ساختمانی است که در سالهای اخیر از حالت لوکس و لاکچری به یک ضرورت تبدیل شده است . و زمانی که در بازار ِ یک تکنولوژی در میان عامه مردم داغ میشود و بیشتر افراد ترجیح می دهند این تکنولوژی را وارد زندگی روزمره خودشان بکنند ، باید در ابتدا از طریق یک منبع معتبر اطلاعات کامل و درستی از ویژگی های این تکنولوژی و نحوه استفاده از آن کسب کنند .

جزئیات پروژه انجام شده

زمان انجام

December 18th, 2015

CLIENT

Client Company Name

PROJECT TYPE

Commercial

CONTRACTOR

ThemeFusion Company

تصاویری از این پروژه