در اکثر مواقع شکستن درب یک آپارتمان کار بسیار راحتی است اما بسیاری از افراد این را نادیده میگیرند. برای اینکه خطر سرقت از خانه را کاهش دهید حتما باید این مورد را رعایت کنید. در ادامه برخی نکات برای اینکار را بیان میکنیم.

می توانید درب آپارتمان خود را از بسیاری جهات ایمن کنید.و راه های زیادی برای اینکار وجود دارد ، اما سعی کنید بهترین راه حل ها را انتخاب کنید؛ برای انتخاب بهترین راه برای ایمن سازی درب آپارتمان حتما این مقاله را مطالعه نمایید.

راه هایی برای تضمین امنیت درب ورودی ساختمان

ایمن سازی قفل ها

در مورد امنیت درها ، قفل ها مهمترین چیز برای بررسی و به روزرسانی هستند. قفل مکانیکی کلیدی غیرقابل اعتماد است و توجه سارقان را به خود جلب می کند. از طرف دیگر ، استفاده از قفل دیجیتال ، بهترین راه برای تأمین درب آپارتمان ، اغلب مجرمان را دلسرد می کند و می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده عمل کند.

فناوری به کار رفته در این قفل ها به حدی است که می توان آن را به راحتی از درب موبایل کنترل و کنترل کرد. موسسه استاندارد ملی سازمان ملل متحد (ANSI) دارای یک سیستم رتبه بندی معتبر است که از ۱ تا ۳ متغیر نامگذاری شده است

نصب دزدگیر

دزدگیر دستگاه های ساده ای هستند که روی درب آپارتمان نصب شده اند. این دستگاه با باتری کار می کند، پس از نصب این دستگاه ، اگر کسی سعی کند بدون کلید را باز کند ، زنگ خطر به صدا در می آید. هشدارها بسیار بلند هستند ، بنابراین شما می توانید آنها را در هر کجا که هستید  بشنوید و یا حتی هشدار را روی تلفن همراهتان دریافت کنید.

نصب دوربین های امنیتی

هیچکدام از مجرمان دوست ندارند که تصاویر دزدیشان ضبط شود. و بیشتر آنها سعی می کنند با هر قیمتی دوربین امنیتی را غیرفعال کنند. اما ارزش ریسک برای آنها را ندارد. بنابراین ، در صورت ایمن بودن درب امنیتی توسط دوربین امنیتی ، احتمال سرقت بسیار کمتر است. بسته به میزان هزینه شما می توانید هر نوع سیستم دوربین امنیتی را خریداری کنید.